08-06-2017 rozpoczęły sie Indywidualne Mistrzostwa Polski w squashu. Mecze mężczyzn rozgrywane są w klubie Squash Zone a kobiet w klubie Bene.
Już pierwszego dnia doszło do niespodzianki, kiedy to Filip Jarota (U17) wygral po 5-setowym pojedynku z Piotrem Hemmerlingiem (U19) a następnie po 4-setowym pojedynku z Markiem Szymanowskim dotarł do rundy 3. W turnieju kobiet, który rozpoczął sie 09/06/2017 obyło się bez niespodzianek. Do półfinału dotarły gładko broniąca tytułu Magda Kamińska, Kinga Szymaniak oraz ze stratą dwóch setów po drodze Karina Tyma, która pokonała 7-krotną Mistrzinię Polski i rozstawioną z nr 2 Dominikę Witkowską. Na swoją przeciwniczkę czeka Karina Tyma (namjłodsza półfinalistka w historii polskiego squasha seniorskiego), gdyż Natalia Ryfa i Paulina Krzywicka zagrają swój mecz na korcie szklanym po godz. 22:00.
09/06/2017 mężczyżni rozpoczęli rundę trzecią, w której znów doszło do sensacji, których autorami są szczecinianie Filip Jarota oraz Tomasz Matejski. Ten pierwszy wyeliminował po zaciętym 5-setowym pojedynku Andrzeja Pydę a Matejski, też po pięciosetówce Wojtka Nowisza, trzykrotnego Mistrza Polski.
Miejsce w ćwierćfinałach zapewnili sobie Mateusz Kotra, Filip Jarota (najmłodszy ćwierćfinalista w historii polskiego squasha seniorskiego), Adam Pełczyński oraz Przemysław Atras, gdzie Adam zapewnił sobie miejsce w półfinale po 5-setowym pojedynku. Michał Kotra i Rafał Rykowski stoczyli 5-setowy pojedynek w półfinale gdzie górą był Rykowski. Mecz ćwierćfinałowy pomiędzy Łukaszem Stachowski a Tomaszem Matejskim odbędzie się dzisiaj po meczu Jaroty i Kotry oraz Ryfy i Krzywickiej.