W piątek czternastego, w krakowskim klubie Atlantic, odbył się klubowy turniej C.
Dlaczego wspominamy o wydarzeniu tej rangi???

Być może mieliście okazję widzieć zapowiedź owego turnieju. Jeżeli nie, to zerknijcie na film poniżej.

Dlaczego sam Joey Barrington – można powiedzieć Dariusz Szpakowski squasha – którego znamy z komentowania turniejów najwyższej rangi w PSA TV, zapowiada turniej klubowy w Polsce.

Otóż na wyżej wymienionym turnieju, mieliśmy okazję – również jako Pansquash – uczestniczyć w polskiej premierze systemu Rankedin i Joey pomógł trochę w nagłośnieniu owego wydarzenia.

Czym jest Rankedin?

Mówiąc najogólniej, jest to system, który pozwala administrować turniejami, ligami oraz rezerwacjami, w klubach.

Powiecie, nuuuudaaaa!!! – i oczywiście, macie rację.

Cóż nas graczy interesuje forma organizacji turnieju. My chcemy łupać w squasha, a niech kluby się martwią jak to zrobić. I słusznie, i racja.

Ale jest jedna rzecz, która nas i resztę graczy wprowadziła w stan euforii, frustracji, miłości i nienawiści do squasha. To streaming online.

Mecze były nagrywane telefonami z dwóch kortów, w jakości HD. Wszystko online na Youtube, z opisem kto gra oraz wynikami aktualizowanymi w czasie rzeczywistym.

Sędziowanie przez telefon, po zalogowaniu się do aplikacji Rankedin.

BTW, pierwszy raz spotkałem się na turnieju z sytuacją, że było więcej chętnych do sędziowania, niż wakatów.

Wszystkie statystyki, w trakcie i po turnieju z poziomu aplikacji.

Jednak hitem dla wszystkich zawodników – szczególnie średnio zaawansowanych – była możliwość obejrzenia swoich meczów po turnieju i analiza poczynań, w  domowym zaciszu .

Szczerze powiedziawszy… emocji było więcej po, niż w trakcie turnieju. Każdy, kto zobaczył swoje wyczyny na korcie, zarejestrowane okiem kamery – a nie własnej wyobraźni – wstępnie wpadał w stan stuporu. Milczenie, tępe siedzenie nad miską płatków śniadaniowych, drażliwość, problemy ze snem itp itd. Generalnie podręcznikowy opis depresji i stanów katatonicznych, włącznie z pytaniem dlaczego????

Zobaczyć swój swing, poruszanie się po korcie i gambity taktyczne, może doprowadzić do wyrzucenia rakiety do piwnicy lub śmietnika.

Niestety, pierwszy wideo zapis gry, z sobą w roli głównej może wprowadzać w taki stan,
ale, że umysł ludzki giętkim jest, to po fazie załamania następuje faza akceptacji i głęboka chęć poporawy, poparta twardymi danymi video.

Stąd Rankedin jest fantastycznym i prostym w obsłudze narzędziem, do szerokiego zastosowania przede wszystkim, w treningu i analizie postępów gry.

Podsumowując,

Rankedin to bardzo przyjemny w obsłudze, intuicyjny program zawierający w sobie wszelkie potrzebne do organizacji turniejów i rozgrywek ligowych rozwiązania.

Rewelacyjnie sprawdza się streaming i zapis wideo, który w przypadku turnieju w Atlanticu dołożył nową jakość i kupę frajdy dla wszystkich uczestników turnieju.

Jak używać Rankedin >>> Tutorial

Rankedin jest w 100% bezpłatny  >>>  Dostępny przez stronę www.Rankedin.com lub jako aplikacja na telefony.

Android

iPhone

Do tworzenia relacji video live służy aplikacja  „Rankedin Video”  >>> Android (na iPhone premiera pod koniec października 2018).

 

Polecamy